Loader

Rebranding Weco-Travel

Weco-Travel to lider na polskim rynku w organizacji i zarządzaniu podróżami służbowymi

Nasze studio zaproponowało odświeżenie i uporządkowanie wizerunku firmy, które objęło zmianę identyfikacji wizualnej, nowe projekty martketingowe, projekt strony www, newsletterów oraz systemu informatyczngo.

Zmiana identyfikacji wizualnej

Identyfikacja wizualna
 

Współpracę z firmą Weco-Travel rozpoczęliśmy od obszernego audytu wizerunkowego. Do naszych zadań należało wskazanie nowych rozwiązań graficznych oraz zaprojektowanie i standaryzacja elementów identyfikacji wizualnej.

Do elementów nad którymi pracowaliśmy przez wiele miesięcy należy zaliczyć przede wszystkim nowym system identyfikacji wizualnej. W jej skład weszły takie materiały jak wizytówki, papiery firmowe, notesy, teczki, vouchery, koperty, gadżety reklamowe. Cały system został opracowany i opisany w Księdze Identyfikacji Wizualnej, która do dziś stanowi bazę do projektowania kolejnych elementów wizualnych w firmie.

 

Identyfikacja wizualna Weco-Travel

Projekty identyfikacji wizualnej

 

 

Projekty logo
 

Weco-Travel dzieli się na trzy główne grupy - Customer Care & Relations, Meetings & Incentives oraz Technology. Każdy z tych działów wymagał utworzenia niezależnego logo - subbrandu.

System ikon
 

W ramach realizowanych projektów graficznych przygotowaliśmy zestaw autorskich piktogramów
opisujących obszar działalności spółki.

Projekty graficzne ikon

Nowe elementy identyfikacji wizualnej zostały szczegółowo opisane
w Księdze Identyfikacji Wizualnej.

 

Księga identyfikacji wizualnej

Projekt graficzne
 

Zakończony sukcesem proces systematyzowania identyfikacji wizualnej w firmie przyniósł rozszerzenie współpracy z naszym studiem o kolejne, bieżące projekty graficzne. W roku 2018 i 2019 wykonaliśmy dziesiątki projektów wizerunkowo - promocyjnych m.in. projekty folderów, ulotek, voucherów, zaproszeń, stoisk targowych, newsletterów, szablonów Prezentacji Power Point.

 

 

Projekty graficzne

 

Zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy dziesiątki szablonów prezentacji Power Point

 

Projekty szablonów Power Point

 

Strona www, newslettery

Kolejnym ważnym wyzwaniem było odświeżenie wizerunku firmy w Internecie. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w procesie projektowania najważniejsze layoutów strony www. Weco-Travel posługuje się newsletterami w komunikacji z Klientami oraz wewnętrznej, dlatego te projekty również uległy metamorfozie.

 

Projekt newsletterów

Firma wciąż się rozwija i stawia na innowacje, a to przyczyniło się do inwestycji w nowy system informatyczny, który usprawni i ułatwi rezerwację podróży. Z tym zadaniem również zmierzyło się nasze studio graficzne. Więcej szczegółow - niebawem.